Румунська Ведмежа печера

Ведмежа печера розташована на північному заході Румунії, в жудець Біхор, в Західно-Румунських горах.

Печера виявлена ​​у вересні 1975 року під час вибухових робіт в мармуровому кар’єрі. Складається з чотирьох залів. В печері  безліч мінеральніх утворень: сталактити, сталагміти і навіть сталагнати прикрашають її.

Як відомо в цій  печері було знайдено рештки близько 140 ссавців так званих печерних ведмедів, які вимерли близько 15 000 тисяч років тому. В одному із залів є цілий автентичний скелет ссавця – такий собі скелет ведмедя динозавра! До сьогодні у печері проводять спелеологічні розкопки тож можливо будуть нові знахідки.

У печері проводять екскурсії групами від трьох чоловік, робочий час з 10:00 до 17:00 годин щодня крім понеділка. Терміналу для безготівкового розрахунку у них немає.  Якщо ви вирішили піти на екскурсію в теплу пору року то обовязково беріть з собою теплий одяг так як середьня температура в печері сягає 9 градусів за цельсієм. Недалеко від печери є автостоянка яка коштує п’ять румунських леїв. Також є кафетерії і звичайно безліч лотків, в яких продають сувеніри та різні смаколики. Навіть існує можливість заночувати недалеко від печери так як поруч є готелі.

Але один нюанс – коли ви подорожуєте Румунією вам потрібно мати румунські леї, бо ні євро ані долари вони не беруть, а коли і приймають то за заниженим курсом.

Особисто нам дуже сподобалось в печері  і нашому синочку теж було цікаво дізнатись де жили ведмеді динозаври.

Якщо ви подорожуєте машиною вам пригодяться GPS-координати: 46.556610, 22.569993 (46 ° 33’23.8 ” N 22 ° 34’12.0″ E).

Ну що, поїхали?

 

 

3 коментарі до “Румунська Ведмежа печера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.