Водоспад Біґар

В національному парку «Ущелина Нери – Беушніца», що знаходиться на  заході Румунії, зачаївся водоспад Бігар. В 2013 році журнал «The World Geography» визначив водоспад Бігар як найдивовижніший у світі. Дивовижність полягає не в розмірі чи довжині (всього вісім метрів), а власне в формі водоспаду, що нагадує гриб на якому росте мох. Або з далеку може здатись чарівним будиночком казкових фей. В зимку водоспад замерзає і вода, яка перетворюється в бурульки, надає йому вигляд кришталевого палацу. Слід зазначити, що він знаходиться точно на 45 паралелі, на половині шляху між Екватором і Північним полюсом.
Сам парк являє собою гірську територію, що є Румунським заповідником. Приховує велику різноманітність флори та фауни. На території є також кристально чисті блакитні озера, безліч печер, водоспадів, лісів. Для любителів зеленого туризму заповідник може запропонувати кемпінги і чудовий клімат.
Дорогою до водоспаду ми мали можливість насолодитись всією красою природи, яка є в Ромунії. Це і гори, і ліси, річки, просто шалено зелена красива природа, яка нам нагадувала Україну!
Отже, біля водопаду відразу немає парковки, вона знаходиться метрів зо двісті від нього і є безкоштовна! Прямо біля парковки є кафешки і продають сувеніри, єдина біда з туалетом! Сам водоспад є незалежним від парку, так що ви можете зробити фото, полюбоватись ним і поїхати далі. Або заплатити по пять леїв з дорослого і зайти на територію парку по мості. За мостом вас чекає ще один невеликий водоспад, гарно вимощена дорога до печери і сама печера! Так як гіда не брали і його там нема, про печеру  не можу нічогого сказати. До печери потрібно йти по вимощеній дорозі, а потім піднятись в гору по канаті метрів зо пять – сім. Печера глибока і загороджена в середині. Дорогою назад можна охолодитись в водоспаді, що є на самій території парку.
Якщо ви їдете машиною вам знадобляться GPS-координати (парковка): 45°00’22.21″N 21°57’34.55″E.


Ну що, поїхали?

Один коментар до “Водоспад Біґар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.